19. století - Konvolut 2 forem na bábovku

Měď, uvnitř cínované, kruhová má průměr 25 cm, oválná má rozměr 25,5x18 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
105808. Konvolut 2 forem na bábovku
Dražba ukončena:19.11.2023 20:33:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč