1840-1880 - Konvolut cca 300 grafických listů

Ocelorytiny, od 4x7 cm do 22x28 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1840-1880
93981. Konvolut cca 300 grafických listů
Dražba ukončena:23.04.2023 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč