18. století - Španělská jezdecká škola

Nejdelší strana: 54 cm

Mědirytina, 18.století, nesignováno, rozměry tisku 34x21. Rám pasparta,sklo.

18. století
93475. Španělská jezdecká škola
Dražba ukončena:09.04.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč