18. - 19. stol. - Soubor 5 grafických listů

Různé grafické techniky, od 21x27 cm do 13x11 cm. 1x rám, pasparta, sklo, 4x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

18. - 19. stol.
48203. Soubor 5 grafických listů
Dražba ukončena:17.09.2020 21:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč