1. Albrecht z Valdštejna - Vévoda frýdlandský - mědirytina 17. století, 13x16 cm. Nesignováno. Volný list. 2. Albrecht z Valdštejna - Rozloučení - mědirytina 17. století, 13x16 cm. Nesignováno. Volný list. Pozn.: Mírně poškozeny.