17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin-Řím

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
104649. Konvolut 4 mědirytin-Řím
Dražba ukončena:22.10.2023 20:11:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč