17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin-Řím

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
101755. Konvolut 4 mědirytin-Řím
Dražba ukončena:10.09.2023 20:56:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč