17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin - Řím

Nejdelší strana: 30 cm

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
110399. Konvolut 4 mědirytin - Řím
Dražba ukončena:28.01.2024 21:42:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč