17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin - Italská města

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
94015. Konvolut 4 mědirytin - Italská města
Dražba ukončena:23.04.2023 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč