MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 11 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
1. pol. 20. století
27692. Loutnistka s flétnistou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
700 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
limit (13.02.2019 18:19:33)
2704
1 500 Kč
4822
1 400 Kč
limit (13.02.2019 18:17:58)
2704
1 300 Kč
1016
1 200 Kč
limit (13.02.2019 18:13:32)
2704
1 100 Kč
1016
1 000 Kč
2704
900 Kč
1016
800 Kč
2704
700 Kč
4822