Viktorie Chaloupková - Blíženci

Nejdelší strana: 85 cm

Autorský tisk, 72x65 cm. Signováno vpravo dole V. Chaloupková. Rámováno.

o autorovi: 1953

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

vydraženo certifikát
114902. Blíženci
Dražba ukončena:28.04.2024 20:14:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč