Jan Šplíchal - Cesta za vsí - Kvalitní ručně řezaný rám

Olej na plátně, 70x88 cm. Signováno vpravo dole J. Šplíchal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 107 cm

o autorovi: 1884 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

top
115293. Cesta za vsí - Kvalitní ručně řezaný rám
Zbývá:0 dnů, 20 hodin
Konec dražby:05.05.2024 20:29:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 500 Kč