neznámý autor podle Josepha Führicha - Křížová cesta - zast. I: Kristus Pán k smrti odsouzen

Olej na plátně, 54x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

Čechy 19.stol.

vydraženo top
114885. Křížová cesta - zast. I: Kristus Pán k smrti odsouzen
Dražba ukončena:28.04.2024 20:28:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 800 Kč