Miloš Kurovský - Večerní město

Pastel na veluru, 42x72 cm. Signováno vpravo dole Kurovský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 - 2017

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

62637. Večerní město
Dražba ukončena:29.07.2021 21:40:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč