Luu Šmídová - Ebenové krásky

Akryl na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Luu. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

87640. Ebenové krásky
Dražba ukončena:14.12.2022 20:47:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč