Litografie, 38x27 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1971. Autorský tisk. Rám, pasparta, sklo. Sbírka spisovatelky Marty Davouze, Langorian, Francie ( do sbírky získáno přímo od autora v 80. letech) Pozn.: Rám mírně poškozen.