Kamil Lhoták - ABCDE

Litografie, 38x27 cm. Signováno vpravo dole Kamil Lhoták 1971. Autorský tisk. Rám, pasparta, sklo.
Sbírka spisovatelky Marty Davouze, Langorian, Francie ( do sbírky získáno přímo od autora v 80. letech)

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Kamil Lhoták
70251. ABCDE
Dražba ukončena:16.12.2021 23:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč