Jiří Stýblo - Mr. Mood 13 - Louka

Nejdelší strana: 30 cm

Olej na plátně, 20x30 cm. Signováno dole uprostřed Stýblo. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Jedná se o jeden ze série obrazů namalovaných speciálně pro výstavu PŘÁTELSTVÍ. Součástí dražby obrazu je i víkendový pobyt pro dvě osoby v luxusním penzionu v centru Českého Krumlova a dvě vstupenky na speciální dernisáž k výstavě s vystoupením kapely NEBE.

Termín pobytu je od 24 do 26 května 2024.

Vše důležité o výstavě od 1.4.2024 na stránkách https://www.vystava-pratelstvi.cz/

o autorovi: 1979

vydraženo certifikát
114263. Mr. Mood 13 - Louka
Dražba ukončena:25.04.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč