Jan Čumpelík - Matka z Moravy

Olej na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole Čumpelík 1931. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

301389. Matka z Moravy
Dražba ukončena:11.10.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč