Olej na kartonu, 40x50 cm. Monogramováno vpravo dole GB. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 65 cm
o autorovi: 1880 – 1966
Malíř, grafik. Studoval na technické škole v Brně, odkud přešel na Vídeňskou akademii k profesoru J. Bergerovi. Po absolutoriu učil v Českých Budějovicích jako profesor kreslení na německých gymnáziích. Po r. 1918 se věnoval výhradně malování. Namaloval velké množství akvarelů z Budějovicka a jižních Čech. Od r. 1924 žil v Uničově, po válce se přestěhoval do Bavorska, kde zemřel.