Bohuslav Dvořák - U Hořic

Olej na kartonu, 25x34 cm. Signováno vpravo dole B.Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1867-1951
V roce 1941 dostal národní cenu za životní dílo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč.

43691. U Hořic
Dražba ukončena:29.04.2020 19:45:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč