Bläsche - Poesie

Pozn.: Vyrobeno na přelomu 19. a 20. století.

Keramika, výška s podstavcem 55 cm. Signováno vzadu Bläsche. Značeno vzadu na podstavci B&TM.

Bläsche
43681. Poesie
Dražba ukončena:29.04.2020 20:02:12
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč