Belgie, po roce 1850 - Párové pistole perkusní

Celkové délky 31 cm. Značeno ELG (Luttich).

Pozn.: Mírně poškozeno.

68089. Párové pistole perkusní
Dražba ukončena:10.11.2021 22:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč