Žaneta Elisová

1984 -

1984 Liberecká výtvarnice, majitelka umělecké galerie. Studovala Střední uměleckou školu v Liberci, obor grafický design. Maluje akrylovými barvami, používá také techniku akvarelu a koláže a kombinované techniky. Nevychází ze žádného stylu, inspiruje se tajemnem.