rok 1918

rok 1918 - Náušnice se syntetickými spinely, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g

rok 1918

102860. Náušnice se syntetickými spinely, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Vydraženo za: 1 800 Kč

Dražba ukončena: 04.10.2023 20:07:55

rok 1918 - Kavkazský kinžál

rok 1918

70192. Kavkazský kinžál

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 17 000 Kč

Dražba ukončena: 16.12.2021 22:11:00