rok 1918 - Náušnice se syntetickými spinely, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g

V krabičce.

102860. Náušnice se syntetickými spinely, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g
Zbývá:9 dnů, 11 hodin
Konec dražby:04.10.2023 20:07:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč

1 600 Kč 20.09.2023 20:10:45 11565
1 500 Kč 19.09.2023 11:54:38 3798