rok 1918 - Náušnice se syntetickými spinely, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g

V krabičce.

102860. Náušnice se syntetickými spinely, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58 "labuť", hrubá hmotnost 2,46 g
Dražba ukončena:04.10.2023 20:07:55
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč