Oscar Gladenbeck

1850 - 1921

německý sochař, syn Hermanna Gladenbecka, sochaře i manažera nejvýznamnější berlínské bronzové slévárny v průběhu druhé poloviny 19. století až do 20. let 20. stol.
Oscar Gladenbeck - Gladiátor

Oscar Gladenbeck

58598. Gladiátor

Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Vydraženo za: 8 500 Kč

Dražba ukončena: 28.04.2021 22:26:00