Oscar Gladenbeck - Gladiátor

Bronzová soška, kolem roku 1900. Značeno Oskar Gladenbeck, na podstavci štítek „Gladiator Borghese“. Výška cca 31 cm.

o autorovi: německý sochař, syn Hermanna Gladenbecka, sochaře i manažera nejvýznamnější berlínské bronzové slévárny v průběhu druhé poloviny 19. století až do 20. let 20. stol.

58598. Gladiátor
Dražba ukončena:28.04.2021 22:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč