Filip Pojer

1981 -

1981 "Jmenuji se Filip Pojer a tvořím pod uměleckým jménem GREK, jak legal graffiti, tak obrazy. Pocházím ze severu Čech z města Litvínov. Můj umělecký start začal v roce 1995, kdy jsem začal aktivně tvořit Graffiti, kterému se věnuji do teď. Kolem roku 2000 jsem objevil tetování, kterému jsem doslova propadl a začal se mu naplno věnovat. V roce 2006 jsem si otevřel vlastní oficiální tetovací studio. Během několika let jsem vyzkoušel několik technik tvorby, krom tetování a spreje např. tužky, akvarelové pastelky, akryl, olej, řezbařinu, sochařinu a poslední byla digitální tvorba. Dodnes se živím tetováním a aktivně se věnuji tvorbě obrazů. V mých dílech se projevují mé vize, můj život, mé záliby, emoce, zkušenosti a spiritualita. MÁ TVORBA = MŮJ ŽIVOT. " Významné práce: 1. socha pro komunitní dům Libuše v kolaboraci se Zdeňkem Kronichem 2. obraz s názvem Boží proměna 2x2m vznikl na mezinárodním festivalu Off the Wall, kde působilo 30 umělců z 11 zemí 3. Mural na Litvínovské poliklinice, anděla s ďáblem, pozadí Zdeněk Kronich s Filipem Ungrem
Filip Pojer - Humanismus
vydraženo velký formát doporučujeme

Filip Pojer

114413. Humanismus

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 22 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 23:08:00

Filip Pojer - Novověkost

Filip Pojer

114225. Novověkost

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Vydraženo za: 21 000 Kč

Dražba ukončena: 25.04.2024 20:02:00