Filip Pojer - Novověkost

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Grek 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: Jmenuji se Filip Pojer a tvořím pod uměleckým jménem GREK, jak legal graffiti tak obrazy. Pocházím ze severu Čech z města Litvínov. Můj umělecký start začal v roce 1995, kdy jsem začal aktivně tvořit Graffiti, kterému se věnuji do teď. Kolem roku 2000 jsem objevil tetování, kterému jsem doslova propadl a začal se mu naplno věnovat. V roce 2006 jsem si otevřel vlastní oficiální tetovací studio. Během několika let jsem vyzkoušel několik technik tvorby, krom tetování a spreje např. tužky, akvarelové pastelky, akryl, olej, řezbařinu, sochařinu a poslední byla digitální tvorba. Dodnes se živým tetováním a aktivně se věnuji tvorbě obrazů. V mých dílech se projevují mé vize, můj život, mé záliby, emoce, zkušenosti a spiritualita. MÁ TVORBA = MŮJ ŽIVOT.
Významné práce: 1.socha pro komunitní dům Libuše v kolaboraci se Zdeňkem Kronichem
2.obraz s názvem Boží proměna 2x2m vznikl na mezinárodním festivalu Off the Wall kde působilo 30 umělců z 11 zemí
3. Mural na Litvínovské poliklinice, anděla s ďáblem, pozadí Zdeněk kronich s Filipem Ungrem

114225. Novověkost
Zbývá:10 dnů, 2 hodin
Konec dražby:25.04.2024 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč