Filip Pojer - Novověkost

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Grek 2024. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1981
"Jmenuji se Filip Pojer a tvořím pod uměleckým jménem GREK, jak legal graffiti, tak obrazy. Pocházím ze severu Čech z města Litvínov. Můj umělecký start začal v roce 1995, kdy jsem začal aktivně tvořit Graffiti, kterému se věnuji do teď. Kolem roku 2000 jsem objevil tetování, kterému jsem doslova propadl a začal se mu naplno věnovat. V roce 2006 jsem si otevřel vlastní oficiální tetovací studio. Během několika let jsem vyzkoušel několik technik tvorby, krom tetování a spreje např. tužky, akvarelové pastelky, akryl, olej, řezbařinu, sochařinu a poslední byla digitální tvorba. Dodnes se živím tetováním a aktivně se věnuji tvorbě obrazů. V mých dílech se projevují mé vize, můj život, mé záliby, emoce, zkušenosti a spiritualita. MÁ TVORBA = MŮJ ŽIVOT. "

Významné práce:
1. socha pro komunitní dům Libuše v kolaboraci se Zdeňkem Kronichem

2. obraz s názvem Boží proměna 2x2m vznikl na mezinárodním festivalu Off the Wall, kde působilo 30 umělců z 11 zemí

3. Mural na Litvínovské poliklinice, anděla s ďáblem, pozadí Zdeněk Kronich s Filipem Ungrem

114225. Novověkost
Dražba ukončena:25.04.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč