Značeno WS&S - Karafa

Keramika, výška 54 cm. Značeno WS&S.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Wilhelm Schiller & Sohn, továrna na majoliku v Horním Žlebu u Děčína, založena r. 1850, fungovala do začátku 1. světové války, kdy ji rodina uzavřela pro nedostatek pracovníků. Po válce ke znovuotevření již nedošlo.

119963. Karafa
Dražba ukončena:14.07.2024 20:13:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč