značeno Rosenthal - Konvolut 3 závěsných talířů s orientálními motivy

Porcelán, průměry 2x 16 cm a 1x 29 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal
86938. Konvolut 3 závěsných talířů s orientálními motivy
Zbývá:2 dnů, 3 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč