značeno Rosenthal - Konvolut 3 závěsných talířů s orientálními motivy

Porcelán, průměry 2x 16 cm a 1x 29 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Rosenthal
86938. Konvolut 3 závěsných talířů s orientálními motivy
Dražba ukončena:07.12.2022 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč