značeno R - Kalamář se třemi ptáčky

Keramika, výška: 11 cm. Značeno R.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno R
301518. Kalamář se třemi ptáčky
Dražba ukončena:17.10.2019 20:17:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč