značeno Nymphenburg - Šálek s podšálkem

Porcelán, značeno Nymphenburg.

Pozn.: Mírně poškozeno. Na šálku i podšálku značka Nymphenburg, na šálku tištěná značka zelená, na podšálku modrá špatně čitelná.

značeno Nymphenburg
300645. Šálek s podšálkem
Dražba ukončena:08.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč