značeno Nowotny, Altrohlau, Karlsbad - Talíř

Kamenina, průměr: 23 cm. Značeno Nowotný Altohlau in Carlsbad.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Nowotny, Altrohlau, Karlsbad
301546. Talíř
Dražba ukončena:18.10.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 18.10.2019 20:15:42 4418
600 Kč 09.10.2019 23:00:37 61