značeno na štítku D.R.G.M. D.R.P.a. - Violinofon

Dřevo a plech, délka 62 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno na štítku D.R.G.M. D.R.P.a.
125179. Violinofon
Dražba ukončena:30.10.2024 21:34:49
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč