značeno MP Sevres - Vázička

Porcelánová váza v bronzové montáži, výška 17 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno MP Sevres
84203. Vázička
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč

1 100 Kč 30.09.2022 13:27:06 5146
1 000 Kč 17.09.2022 9:27:33 5572