značeno Míšeň - Šapo

Porcelán, výška 6 cm, značeno Míšeň.

Pozn.: Zlacení otřeno.

značeno Míšeň
10177. Šapo
Dražba ukončena:27.04.2017 20:14:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč