značeno Hutschenreuther - Talíř s motivem růží

Porcelán, průměr 27 cm. Značeno Hutschenreuther.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Hutschenreuther
86921. Talíř s motivem růží
Zbývá:2 dnů, 5 hodin
Konec dražby:07.12.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč