Nejdelší strana: 30 cm
Porcelán, průměr: 23 cm. značeno Hutschenreuther. V původní kazetě.
Pozn.: Kazeta mírně poškozena. Design Ole Winther.
o autorovi: Bavorská porcelánka, založená r. 1814. Nyní patří do skupiny Rosenthal.