značeno Germany - Dva střevíčky

Obecný kov, délka: 16 cm. Značeno Germany.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Germany
69158. Dva střevíčky
Dražba ukončena:21.11.2021 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč