značeno Doxa

22968. Pánské náramkové hodinky

popis: Obecný kov. Značeny Doxa.

Pozn.: Mírně poškozeny, v chodu, bez záruky přesnosti.

dražba ukončena: 17.10.2018 19:34:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč