značeno Doxa - Pánské náramkové hodinky

Obecný kov. Značeny Doxa.

Pozn.: Mírně poškozeny, v chodu, bez záruky přesnosti.

značeno Doxa
22968. Pánské náramkové hodinky
Dražba ukončena:17.10.2018 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč