značeno Adler Erd Globus Leipzig - Globus

Výška: 56 cm. Dřevěný stojan s kompasem. značeno Adler Erd Globus Leipzig.

Pozn.: Mírně poškozeno.

značeno Adler Erd Globus Leipzig
301562. Globus
Dražba ukončena:19.10.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 19.10.2019 19:58:41 56