Zérozoiste - Lekníny na vodě

Olej na plátně fixováném na kartonu, 55x71 cm. Signováno vpravo dole Zéro Zoo. Rámováno.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1952
Kanadský malíř, sochař, spisovatel a básník François Pierre Bleau, známý jako Zero Zoo – autor filosofie a estetiky „Zerozoismu“.

79633. Lekníny na vodě
Dražba ukončena:12.06.2022 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč