Olej na plátně fixováném na kartonu, 55x70 cm. Signováno vpravo dole Zéro Zoo. Rámováno.
Nejdelší strana: 103 cm
o autorovi: 1952
Kanadský malíř, sochař, spisovatel a básník François Pierre Bleau, známý jako Zero Zoo – autor filosofie a estetiky „Zerozoismu“.