Zdenka Marie Nováková - Motýlí sen

Olej na plátně, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Z. M. Nováková. Rámováno.

Pozn.: Přiložen katalog výstavy. Dílo není v katalogu uvedeno.

o autorovi: 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

58740. Motýlí sen
Dražba ukončena:29.04.2021 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč