Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1963, rám.
1925, Nové Strašecí
Student Státní grafické školy v Praze (prof. K Müller a P. Dillinger), poté soukromé studium u F. Horníka v Lánech. Zejména grafik a kreslíř. Vystavoval doma i v zahraničí.
Pozn.: rám poškozen, vzadu štítek s názvem díla a jménem autora, Svaz Čs. V.U.