Kombinovaná technika, 20x20 cm. Signovány Z. Hůla. Datovány 82 a 83. Rámovány.
o autorovi: 1948
Malíř, sochař, keramik, pedagog. Studoval na AVU v Praze u K. Součka v ateliéru figurální malby. Pracoval jako glazér v Obnově památek, keramice se zpočátku intenzivně věnoval, později začal ilustrovat a malovat. Experimentoval s různými materiály, vytvářel prořezávané kresby a koláže, postupně se zaměřoval na dřevo a kámen. Od r. 1995 byl odborným asistentem na PedF UK v Praze. Je spoluzakladatelem Galerie H v Kostelci n. Černými lesy. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG v Praze a dalších galerií v Česku a Polsku.