Zbyněk Štolovský - Zlatá ulička

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x29 cm. Signováno vpravo dole Zbyněk Štolovský 39. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1956
Narodil se v Kostelci nad Orlicí. Studoval soukromě u svého otce Josefa Štolovského a Jos. Fixy ve Vídni (1937-1939). Stejně jako jeho otec se zabýval studiem barvy. Maloval krajiny z českého venkova, pražské motivy, portréty a zátiší. Vystavoval u nás, ale také v St. Louis i Senegalu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

67557. Zlatá ulička
Dražba ukončena:17.10.2021 20:59:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč