Zbyněk Štolovský

17343. Podzimní krajina

popis: Kombinovaná technika, 12x17 cm, signováno vlevo dole Zbyněk Štolovský 42, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909 - 1956
Narodil se v Kostelci nad Orlicí. Studoval soukromě u svého otce Josefa Štolovského a Jos. Fixy ve Vídni (1937-1939). Stejně jako jeho otec se zabýval studiem barvy. Maluje krajiny z českého venkova, pražské motivy, portréty a zátiší. Vystavoval u nás, ale také v St. Louis i Senegalu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

dražba ukončena: 28.03.2018 21:46:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 28.03.2018 17:09:11 1193
500 Kč 16.03.2018 14:44:48 831