Zbyněk Štolovský - Boží muka

Tempera, 12x16 cm, signováno vpravo dole Zbyněk Štolovský, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1956
Narodil se v Kostelci nad Orlicí. Studoval soukromě u svého otce Josefa Štolovského a Jos. Fixy ve Vídni (1937-1939). Stejně jako jeho otec se zabýval studiem barvy. Maloval krajiny z českého venkova, pražské motivy, portréty a zátiší. Vystavoval u nás, ale také v St. Louis i Senegalu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 000 Kč.

7326. Boží muka
Dražba ukončena:26.01.2017 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.12.2016 22:58:59 1457